Інгресс Софт
+38 (0462) 65-11-20
+38 (0462) 65-35-20
soft@insoft.cn.ua Інгресс Софт на Facebook

Інформаційно-технологічний супровід (лютий 2018 року)

5 Февраля 2018

Усі матеріали і сервіси інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) активні і доступні користувачам і партнерам, починаючи з 02 лютого 2017 року.

У цьому інформаційному листі:

 1. Важлива інформація.
 2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду.
 3. Ціни.

1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Доступ до сервісів ІТС як постачання програмної продукції

Інформаційним листом № 2018-1228 від 24.01.2018 року було оголошено, що в зв'язку зі змінами в податковому законодавстві, починаючи з 1 лютого 2018 року сервіси ІТС будуть надаватися (поставлятися) на підставі договорів поставки програмної продукції із застосуванням пільги. Ціни на ІТС не змінюються, але поставка буде здійснюватися без ПДВ.

Ціни, що діють з 1 лютого 2018 року, наведені в зазначеному вище інформаційному листі, а також у розділі 3 "Ціни" даного інформаційного листа.

Запрошуємо на семінари "Лекторій"

Запрошуємо на семінари "Лекторій", які відбудуться в лютому 2018 року, в рамках інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС). Семінари будуть присвячені розгляду актуальних питань обліку податку на прибуток, а саме нюансам заповнення звітності за 2017 рік і основним змінам в обліку з 2018 року, а також відповідям на найпоширеніші питання обліку податку на прибуток в прикладних рішеннях для автоматизації бізнесу.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЛЕКТОРІЇВ:

 • 13 лютого – м. Херсон (ТК "Фрегат", пр. Ушакова, 2);
 • 14 лютого – м. Миколаїв (Готель "Reikartz Рівер Миколаїв" (зал "Миколаїв"), вул. Спортивна, 9);
 • 15 лютого –м. Одеса (Санаторій "Біла Акація", Французький бульвар, 59);
 • 16 лютого – м. Київ (ПАТ "Київпроект", вул. Б. Хмельницького, 16-22).

Участь для користувачів ІТС ПРОФ - безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Ознайомитися з докладною програмою семінарів у кожному місті, а також зареєструватися на захід можна на сторінці http://1c.ua/ua/events/detail/660603/.

"Зима з ІТС" – акція для користувачів ІТС ПРОФ!

Продовжується акції "Зима з ІТС". Акція проводиться в період з грудня 2017 року по лютий 2018 року (включно). В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали платний договір ІТС рівня ПРОФ на 12 місяців або пільговий договір ІТС рівня ПРОФ за схемою 8 + 4 з грудня 2017 р. або січня-лютого 2018 р. Учасники акції отримають брендований калькулятор.

Дізнатися докладніше про правила проведення та зареєструватися в акції можна на сторінці http://its.1c.ua/zima.

Доступ до сервісу ІС ІТС на сайті its.1c.ua

Усі користувачі, які мають діючий договір ІТС ПРОФ, ІТС для віддаленого офісу, а також договір ІТС для Партнерів, незалежно від терміну початку договору, отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті http://its.1c.ua. Користувачі ІТС ТЕХНО отримують доступ сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до розділу "Технологічна підтримка").

Доступ на сайт its.1c.ua відкривається на час дії договору ІТС.

До уваги користувачів і партнерів! Перевірити реєстрацію договору ІТС, визначити, коли і куди було направлено лист з активаційним посиланням, змінити адресу відправки листа і замовити повторний лист можна на сторінці "Як отримати доступ до інформаційної системи ІТС".

2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка 1С:Підприємства 8

У поточному випуску користувачам типової госпрозрахункової конфігурації "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0) рекомендуємо ознайомитися з методикою розподілу пропорційного ПДВ, яка опублікована в підрозділі "Облік ПДВ". У статті описані нюанси оформлення операцій придбання товарів (послуг, необоротних активів) для часткового використання в оподатковуваних операціях, а також порядок складання податкових документів за цими операціями.

Пропонуємо Вам ознайомитися з матеріалами розділу "Розрахунок зарплати". У ньому представлені методики відображення оплати праці в святковий і неробочий день, нарахування доплати за роботу у вечірній і нічний час, а також нарахування премії (щомісячної, щоквартальної, за підсумками роботи за рік). У розділі опубліковано опис налаштувань виробничого календаря, заповнення якого обов'язкове для коректного розрахунку зарплати.

Розділ "Робота з документами, довідниками і звітами" доповнено методикою заповнення інформації про відповідальних осіб організацій та контрагентів, для заповнення друкованих форм документів і звітів.

Користувачам конфігурацій "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0) і "Управління торгівлею для України" (ред. 3.1) в розділі "Робота з документами, довідниками і звітами" рекомендуємо ознайомитися з порядком відображення печаток, підписів і логотипів у друкованих формах документів.

Для користувачів конфігурацій "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0) і "Роздріб для України" (ред. 2.0) в розділі "Обмін даними" опубліковано методику спільного використання конфігурацій.

Користувачам конфігурацій "Бухгалтерія для України" (ред. 1.2), "Управління торговим підприємством для України" (ред. 1.2) і "Управління виробничим підприємством для України" (ред. 1.3) рекомендуємо ознайомитися з оновленою методикою розподілу пропорційного ПДВ.

Користувачам конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Олена Нікітіна, фахівець-консультант компанії "ХВОЯ Інтегра" (http://hvoya.com.ua/). У матеріалах розглянуто різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску в розділі "Торгові операції" рекомендуємо ознайомитися з автоматизованою методикою обліку наданих послуг, їх тарифікацією і виставленням рахунків для оплати. Стаття буде особливо актуальна для компаній, що надають послуги з абонентською платою.

Розпочато публікацію методичних матеріалів для користувачів конфігурації "BAS ERP". Матеріали публікуються українською мовою у розділі "Методична підтримка користувачів "BAS ERP"" довідника "Користувачам BAS".

У поточному випуску користувачам конфігурації "BAS ERP" рекомендуємо ознайомитися з матеріалами розділу "Початок роботи, введення початкових залишків", в якому представлені основні настройки початкового заповнення інформаційної бази, а також порядок введення початкових залишків.

У розділі "Кадровий облік і розрахунок заробітної плати" опубліковано порядок ведення і зміни штатного розпису без збереження та зі збереженням історії, представлені звіти, що дозволяють аналізувати інформацію за штатним розписом. Опубліковано порядок налаштування виробничого календаря.

Пропонуємо ознайомитися з матеріалами розділу "Сервісні функції". А саме, з механізмом завантаження курсів валют у конфігурацію. Безпосередньо за гіперпосиланням зі статті можна завантажити курси валют за попередній рік. Також рекомендуємо ознайомитися з варіантами створення резервної копії інформаційної бази та з порядком виведення печаток, підписів або логотипів в друковані форми документів. Корисним для ознайомлення буде порядок виведення потрібних елементів на командну панель та методика розширення переліку інформації об'єктів за допомогою додаткових реквізитів і відомостей. У розділі представлено механізм пошуку і вилучення дублів, а також загальний порядок вилучення об'єктів конфігурації. Пропонуємо ознайомитися з порядком настройки виведення команди "Всі функції" в головне меню, а також з порядком включення/відключення інтерфейсу "Таксі". У розділі також опубліковано настройки терміналу збору даних для мобільного робочого місця працівника складу.

У розділі "Адміністрування інформаційної бази" опубліковано порядок перегляду інформації про ролі користувачів бази даних, а також порядок налаштування обмеження доступу за допомогою груп доступу.

Пропонуємо ознайомитися з матеріалом розділу "Перенесення даних з інших конфігурацій", в якому представлено порядок переходу з конфігурації "Управління виробничим підприємством для України", ред.1.3 на конфігурацію "BAS ERP", ред.2.1.

Для користувачів усіх типових госпрозрахункових конфігурацій оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "01.02.2017 р. -31.01.2018 р.".

Для розробників конфігурацій на платформі "1С:Підприємство" оновлено демонстраційну конфігурацію мобільного додатка "1С:Демо". Оновлено матеріал, присвячений технології створення зовнішніх компонент.

Оновлено стандартні бібліотеки: "Бібліотека стандартних підсистем" (ред. 2.3 і 2.4), "Бібліотека електронних документів" (ред. 1.1 і 1.3), "Бібліотека інтернет-підтримки користувачів" (ред. 2.2).

Опубліковано конфігурацію "1С:ГітКонвертер", яка призначена для конвертації існуючого сховища програми в репозиторій git.

Адміністраторам систем на платформі "1С:Підприємство" пропонуємо ознайомитися з оновленим описом індексів таблиць бази даних, особливостями поновлення платформи на версію 8.3.11, а також із заходами підвищення безпеки встановленого драйвера апаратного захисту для операційної системи Windows.

Поради лінії консультацій

У розділі оновлено перелік рекомендацій і порад з роботи у прикладних рішеннях для автоматизації бізнесу.

1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами

Матеріали надаються українською мовою фахівцями компанії "ФРЕДО".

Рубрику "Методичні рекомендації з використання програми "1СЗвіт"" довідника "1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами" доповнено порядком автоматичного оновлення сертифікатів.

Рубрику "Консультації з питань роботи з програмою "1С:Звіт"" доповнено переліком проблемних ситуацій і порядком їх виправлення.

З моменту попереднього огляду випущено версії "Звіт": 01.00.314 - 01.00.316.

Звертаємо увагу, що для мінімізації кіберзагроз у наших користувачів тимчасово відключено автоматичне оновлення та завантаження ліцензій програми "Звіт". Тобто, оновлення та ліцензії необхідно завантажувати безпосередньо з сайту розробника https://fredo.com.ua/.

Також нагадуємо, що для коректної роботи рекомендується використовувати останній актуальний дистрибутив програми "Звіт".

Консультації аудитора

Довідник "Консультації аудитора" доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими користувачам в рамках сервісу "Консультації аудитора" http://its.1c.ua/db/answauditu. Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність договору ІТС рівня ПРОФ.

Задати питання аудитору можна за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-формы з особистого кабінету на сайті ІТС.

Докладніше про сервіс "Консультації аудитора" та умови його використання можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС https://portal.1c.eu/applications/54.

Консультації для бухгалтера

У довіднику "Регламентована звітність" опубліковано матеріал "Звітність до Фонду соціального страхування за формою Ф4-ФСС з ТВП", в якому розглянуті терміни та порядок подання, а також порядок складання звітності до Фонду соціального страхування за формою Ф4-ФСС з ТВП.

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у лютому 2018 року.

Додано нові консультації та відповіді на питання у довідник "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

На ІТС представлена актуальна станом на 28.01.2018 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

Консультації для бюджетної сфери

У розділ "Нефінансові активи" довідника "Бухгалтерський облік суб’єктів державного сектору" додано новий матеріал "Виробничі запаси: облік надходження, наявності та вибуття", в якому розкриті класифікація запасів та критерії їх визнання, відображення правил обліку запасів в обліковій політиці, основні напрямки надходження запасів та їх оцінка, документальне оформлення руху запасів та конкретні приклади.

Також у розділі опубліковано матеріал, присвячений вибуттю запасів, на прикладах розкриті методи оцінки собівартості вибуття запасів, особливості обліку та списання МШП, відображення в обліку операцій з вибуття виробничих запасів, їх документальне оформлення та облікові регістри з відображення руху запасів.

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу Оновлення програм https://portal.1c.eu/applications/4.

1С:Підприємство 8

Технологічна платформа:

 • 1С:Підприємство 8. Версія 8.3.11.2954.
 • 1С:Підприємство 8. Версія 8.3.11.2924.

Прикладні рішення:

 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. ПРОФ", редакція 2.0, версія 2.0.8 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ);
 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. Базова", редакція 2.0, версія 2.0.8 (оновлення);
 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. ПРОФ", редакція 1.2, версія 1.2.44 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ);
 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. Базова", редакція 1.2, версія 1.2.44 (оновлення);
 • Конфігурація "Зарплата і Управління Персоналом для України. ПРОФ", редакція 2.1, версія 2.1.47 (оновлення + перехід з Базовою на ПРОФ);
 • Конфігурація "Зарплата і Управління Персоналом для України. Базова", редакція 2.1, версія 2.1.47 (оновлення);
 • Конфігурація "Управління торговим підприємством для України", редакція 1.2, версії 1.2.45 (оновлення);
 • Конфігурація "Управління виробничим підприємством для України", редакція 1.3, версія 1.3.55 (оновлення);
 • Конфігурація "Документообіг КОРП для України", редакція 2.0, версія 2.0.3.
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. ПРОФ", редакція 2.1, версія 2.1.16 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. Базова", редакція 2.1, версія 2.1.16 (оновлення).
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. ПРОФ", редакція 2.1, версія 2.1.15 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. Базова", редакція 2.1, версія 2.1.15 (оновлення);

1С:Підприємство 7.7

Прикладні рішення:

 • Конфігурація "Бухгалтерський облік для України", реліз 7.70.328;
 • Конфігурація "Бухгалтерський облік для України", реліз 7.70.327;
 • Конфігурація "Бухгалтерський облік для України" для базової версії, реліз 7.70.328;
 • Конфігурація "Бухгалтерський облік для України" для базової версії, реліз 7.70.327;
 • Конфігурація "Виробництво + Послуги + Бухгалтерія для України", реліз 7.70.078;
 • Конфігурація "Виробництво + Послуги + Бухгалтерія для України", реліз 7.70.077;
 • Конфігурація "Зарплата + кадри для України", реліз 7.70.061;
 • Конфігурація "Торгівля + склад для України", реліз 7.70.040;
 • Конфігурація "Бухгалтерія + торгівля + склад + зарплата + кадри для України", реліз 7.70.083;
 • Конфігурація "Бухгалтерія + торгівля + склад + зарплата + кадри для України", реліз 7.70.082.

Форми звітності:

 • ЗА IV КВАРТАЛ 2017 року (випуск 1) для конфігурацій "Бухгалтерський облік для України";
 • ЗА IV КВАРТАЛ 2017 року (випуск 1) для конфігурації "Бухгалтерія + торгівля + склад + зарплата + кадри для України".

3. ЦІНИ

Повний перелік сервісів і послуг, включених до складу ІТС, наведено на сторінці http://its.1c.ua/db/aboutitsu#content:2:hdoc.

ІТС

Вид договору ІТС

Договір

Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн., без ПДВ

ІТС ПРОФ 

 

12 міс.

6450

 

6 міс.

3450

 

3 міс.

1800

 

окремий випуск

1200

 

із щомісячною оплатою

600

 

пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4

3810

 

пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4 (із щомісячною оплатою, перші 8 місяців)

510

ІТС ТЕХНО 

 

12 міс.

4500

 

6 міс.

2400

 

із щомісячною оплатою

420

ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ на 12 міс. (залежно від кількості дозволів

 

від 1 до 5

900

 

від 6 до 10

810

 

від 11 до 20

720

 

від 21 до 50

630

 

від 51 до 100

540

 

більше 100

450

Апгрейд з ІТС ТЕХНО на ІТС ПРОФ

 

доплата за 1 місяць

180

 

доплата за 2 місяці

360

 

доплата за 3 місяці

540

 

доплата за 4 місяці

720

 

доплата за 5 місяців

900

 

доплата за 6 місяців

1080

 

доплата за 7 місяців

1260

 

доплата за 8 місяців

1440

 

доплата за 9 місяців

1620

 

доплата за 10 місяців

1800

 

доплата за 11 місяців

1980

ІТС ПРОФ за програмою лояльності

Придбаний договір ІТС

Тривалість попереднього договору ІТС

12 міс. або 
пільговий 8+4

6 міс.

3 міс. 
(в т.ч. пільговий)

1 міс.

Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн., без ПДВ

ІТС ПРОФ на 12 місяців

5700

6090

6270

6390

ІТС ПРОФ на 6 місяців

3000

3150

3300

3390

ІТС ПРОФ на 3 місяці

1560

1650

1710

1770

ІТС ПРОФ на 1 місяць

900

990

1080

1170

Сервіс ІТС Галузевий

Вид сервісу 
ІТС Галузевий

Кількість місяців

Рекоменд. роздрібна ціна, грн., без ПДВ

ІТС Галузевий 1-ї Категорії

 

1 міс.

360

 

3 міс.

780

 

6 міс.

1440

 

12 міс.

2700

 

Пільговий 12 міс.

1800

ІТС Галузевий 2-ї Категорії

 

1 міс.

720

 

3 міс.

1560

 

6 міс.

2880

 

12 міс.

5400

 

Пільговий 12 міс.

3600

ІТС Галузевий 3-ї Категорії

 

1 міс.

1440

 

3 міс.

3120

 

6 міс.

5760

 

12 міс.

10800

 

Пільговий 12 міс.

7200

ІТС Галузевий 4-ї Категорії

 

1 міс.

2160

 

3 міс.

4650

 

6 міс.

8700

 

12 міс.

16200

 

Пільговий 12 міс.

10800

Сервіси Звіт і ЕДО

 

Вид договору

Рекоменд. роздрібна ціна, грн., без ПДВ

 

Доступ до онлайн-сервісу Звіт для юридичної або фізичної особи і оновлення програмної продукції на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

1200

Доступ до онлайн-сервісу Звіт для додаткової юридичної або фізичної особи і оновлення програмної продукції на 1 місяць

102

Доступ до онлайн-сервісу Звіт для ФОП на ССО і оновлення програмної продукції на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

240

Доступ до онлайн-сервісу Звіт для додаткової ФОП на ССО і оновлення програмної продукції на 1 місяць

21

Доступ до онлайн-сервісу ЕДО (основне підключення) і оновлення програмної продукції на 1 місяць

51

Доступ до онлайн-сервісів ЕДО (додаткове підключення) і оновлення програмної продукції на 1 місяць

51

Оновлення програмної продукції Звіт та ЕДО до мережевої версії

360


Оригінал

Возврат к списку