Інгресс Софт
+38 (0462) 65-11-20
+38 (0462) 65-35-20
soft@insoft.cn.ua Інгресс Софт на Facebook

Історії успіху

 • Броварський Алюмінієвий Завод (БРАЗ) Броварський Алюмінієвий Завод (БРАЗ)

  Броварський Алюмінієвий Завод (BRAZ) створений на базі «Київського заводу алюмінієвих будівельних конструкцій» та є найбільшим в Україні підприємством з виробництва пресованого алюмінієвого профілю. Унікальність підприємства полягає в наявності повного циклу виробництва, заснованого на широкому застосуванні безвідходних технологій. Продукція заводу широко відома в Європі, Америці, країнах СНД та на Близькому Сході.

  Відгук Броварський Алюмінієвий Завод

  Продукт:
 • ТОВ "Пласт-Бокс УкраЇна" ТОВ "Пласт-Бокс УкраЇна"

  Компанія "Пласт-Бокс Україна" - це сучасне підприємство - виробник тари та упаковки з пластмас, яке динамічно розвивається. Сьогодні компанія є передовим виробником упаковки з пластмаси. Підприємство засноване в 2004 році.

  Відгук

  Продукт:
 • Чернігівська кондитерська фабрика «СТРІЛА» Чернігівська кондитерська фабрика «СТРІЛА»

  Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла» – це підприємство, яке динамічно розвивається, випускає понад 200 найменувань продукції, серед якої цукерки, карамель, драже і печиво найрізноманітніших сортів.

  Кондитерські вироби ПАТ ЧКФ «Стріла» широко відомі й улюблені в багатьох регіонах України, Грузії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Прибалтики, Німеччини, Польщі, Ізраїлю та ін. Головне завдання, яке поставила перед собою фабрика, це випуск продукції, що приносить задоволення і радість людям.

  Відгук

  Продукт:
 • ТОВ «СІВЕРТЕКС» ТОВ «СІВЕРТЕКС»

  Компанія «СІВЕРТЕКС» сучасне багатопрофільне торгово-виробниче підприємство, історія якого починається з 1969 року, з Чернігівської фабрики гумотехнічних виробів, що випускала всього два види спеціального одягу - плащ-накидки і плащі хімзахисту. У 2014 році з метою оптимізації процесів управління концерн був розділений на три основних підприємства з самостійними балансами.

  Відгук

  Продукт:
 • Компанія «ТФ-Кабель» Компанія «ТФ-Кабель»

  Підприємство «ТФ-Кабель» - це сучасне підприємство, основним напрямком діяльності якого є виробництво кабельно-провідникової продукції високої якості і великого асортименту. Підприємство просуває на українському ринку найсучасніші технологічні рішення світового рівня. Для кожної поставки готується індивідуальне технічне рішення з елементами проектування, розрахунку основних параметрів, способів монтажу та обслуговування.

  Відгук

  Продукт: