Інгресс Софт
+38 (0462) 65-11-20
+38 (0462) 65-35-20
soft@insoft.cn.ua Інгресс Софт на Facebook

ТОВ "Пласт-Бокс УкраЇна"

ТОВ "Пласт-Бокс УкраЇна"

Характеристика проекту автоматизації

Підприємство «Пласт-Бокс» - це сучасне, динамічно розвинуте підприємство - виробник тари та упаковки з пластмас. Сьогодні фірма є передовим виробником упаковки з пластмаси. Фірма заснована в 2004 р Головним акціонером є фірма Plast-Box / Пласт-Бокс А. Т., що входить до списку провідних польських підприємств - виробників пластикових виробів.

Впровадження сучасних технологій, використання сировини найвищої якості - гарантують найкращу якість продукції. Про це свідчить щира довіра численних клієнтів і партнерів. Незважаючи на те, що в даний час «Пласт-Бокс» - це сучасне велике підприємство, компанія завжди пам'ятає про свої сімейні традиції. Професіоналізм, висока культура, гнучкість і щирість співробітників до потреб клієнтів забезпечує міцні і сердечні стосунки з партнерами. Це і є найвища нагорода, яка свідчить про успіхи підприємства в Україні та інших країнах Європи.

Підстави для вибору Продукту

Для більш глибокого аналізу виробничих витрат керівництвом компанії було поставлено завдання щодо переходу з ПП «1С: Підприємство 7.7. Бухгалтерський облік для України» на більш потужне рішення - ERP-систему. Після аналізу ринку програмних продуктів для автоматизації виробничих підприємств вибір був зроблений на користь типового рішення «1С: Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України» (1С: УВП). Це рішення має необхідні можливості для комплексної автоматизації поставлених керівництвом компанії завдань і поліпшені характеристики масштабованості. Так само пропонує нові можливості детального аналізу даних при використанні механізму розширеної аналітики обліку виробничих витрат.

Для реалізації наших завдань восени 2011р. керівництво компанії «Пласт-Бокс» прийняло рішення щодо придбання та впровадження системи «1С: Управління виробничим підприємством». Для організації адресного зберігання і автоматизації всіх складських операцій було поставлене ​​завдання про впровадження на підприємстві WMS-системи «1С-Логістика: Управління складом».Ця WMS-система може ефективно використовуватися на складі будь-якого розміру: від невеликого складу-магазину до великого розподільного центру або складів сировини і готової продукції промислового підприємства. Так само компанії була потрібна інтеграція з пристроями зчитування штрих-кодів і радіотерміналами збору даних. З цими цілями клієнт звернувся до компанії «Інгресс Софт», що має хорошу репутацію в регіоні з багаторічним досвідом впровадження комплексних інформаціійних систем.

Реалізація проекту

Наша компанія виконувала роботи по:

 • постачанню та встановленню програми1С:УВП;
 • курируванні проекту;
 • методологічній підтримці;
 • плануванню проектних робіт;
 • установці, впровадженню та подальшому супроводженню.

Для досягнення поставлених завдань замовника був обраний проектний підхід. В рамках проекту було проведено передпроектне обстеження, за висновками якого була побудована модель основних бізнес-процесів «як є» і «як буде». В підсумку тісного спілкування проектної команди була затверджена модель «як буде». За затвердженою моделлю було оформлено технічне завдання, згідно з яким доопрацьовано типове рішення. На доопрацьованому рішенні були проведені тестові приклади і почалася дослідна експлуатація системи протягом місяця. На протязі цоьго місяца відбувалося навчання співробітників компанії. За висновками періоду дослідної експлуатації було прийнято рішення про введення системи 01.05.12г. в промислову експлуатацію.

Автоматизовані наступні функції на підприємстві:

 • Бухгалтерський та податковий облік;
 • Управління персоналом, кадрового обліку та розрахунку заробітної плати;
 • Управління грошовими коштами;
 • Управління складськими запасами;
 • Логістика адресного складу;
 • Комплектація і розукомплектування ТМЦ, облік серійних номерів і сертифікатів;
 • Управління закупівлями, управління замовленнями покупців, управління продажами і управління відносинами з клієнтами (CRM);
 • Виробництво, управління даними про вироби - склад виробу, управління замовленнями у виробництві, розрахунок собівартості продукції.

На момент закінчення проекту автоматизовано 20 робочих місць, режим роботи бази клієнт-серверний під управлінням СУБД MSSQL.

В результаті робіт за проектом були досягнуті основні цілі і підприємство отримало

 • Ведення регламентованого обліку та здача звітності;
 • Аналіз продажів комплектів і комплектуючих;
 • Аналіз нормованого та фактичного витрат сировини;
 • Більш точний розрахунок собівартості продукції;
 • Планування платежів;
 • Обмеження доступу користувачів відповідно до їх кола обов'язків.

За результатами впровадження WMS-системи «1С-Логістика: Управління складом» отримано наступне:

 • Практично всі дані витягуються і заносяться в систему без участі оператора безпосередньо співробітниками, які виконують операції;
 • Зроблено адресне зберігання товару;
 • Збільшилась точність та оперативність обліку товару.

Планово після закінчення робіт була поставлена ​​задача позаказного обліку і планування в виробництві.

В цілому проект - від процесу продажу програмного забезпечення і до введення системи в промислову експлуатацію оцінено підприємством на «відмінно». Система «1С: Управління виробничим підприємством 8 для України» (1С: УВП) дозволила реалізувати всі необхідні можливості. Фахівці ТОВ «Пласт-Бокс Україна» відзначають, що в програмі працювати легко і комфортно.

Відгук


Продукт: 

Повернутися до списку