Інгресс Софт
+38 (0462) 65-11-20
+38 (0462) 65-35-20
soft@insoft.cn.ua Інгресс Софт на Facebook

Чернігівська кондитерська фабрика «СТРІЛА»

Чернігівська кондитерська фабрика «СТРІЛА»

Характеристика проекту автоматизації

Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла» – це підприємство, яке динамічно розвивається, випускає понад 200 найменувань продукції, серед якої цукерки, карамель, драже і печиво найрізноманітніших сортів. Для виробництва кондитерських виробів на підприємстві використовується виключно натуральна екологічно чиста сировина і кращі рецептури. Фабрика працює з 1933 року, і за цей час, завдяки зусиллям і самовіддачі її працівників, вона перетворилась в стабільно працююче підприємство, продукцію якого знають і люблять.

У 1998 році в Парижі підприємство було нагороджено Міжнародним призом Європи "Ніка" - "За якість". На підприємстві з 2006 року діє Міжнародна Система Управління Якістю «ISO 9001-2009», яка дозволяє контролювати кожен етап виробництва. Одним з останніх досягнень фабрики стала перемога в номінації "Тріумф якості" на конкурсі кондитерських виробів "Солодкий тріумф", який проходив в рамках спеціалізованої виставки "Sweets & amp; Bakery Ukraine "в жовтні 2012 року у Києві.

Підстави для вибору Продукту

Після аналізу ринку програмних продуктів для автоматизації виробничих підприємств вибір був зроблений на користь типового рішення "1С: Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України" (1С: УВП). Це рішення має необхідні можливості для комплексної автоматизації поставлених завдань і поліпшені характеристики масштабованості.

"Інгресс Софт" був залучений до проекту завдяки сформованій репутації впроваджувальної компанії, що успішно реалізує проекти комплексної автоматизації підприємств.

Реалізація проекту

Проект стартував у жовтні 2008 року та тривав 9 місяців. Співробітниками впроваджувального центру "Інгресс Сервіс" компанії "Інгресс Софт" були виконані: розробка якої бракує і доопрацювання існуючої функціональності відповідно до проектної документації,здійснено перенесення даних з використовуваних систем обліку, розроблений регламент роботи в новій системі, проведено навчання персоналу компанії по всіх підсистемах.

По завершенню проекту в промислову експлуатацію було введено наступні підсистеми:

  • Управління запасами;
  • Управління даними про вироби;
  • Управління закупівлями;
  • Керування продажами;
  • Управління виробництвом;
  • Управління взаєморозрахунками;
  • Управління грошовими коштами;
  • Бюджетування;
  • Бухгалтерський та податковий облік;
  • Управління персоналом та розрахунок заробітної плати.

Загальна кількість автоматизованих робочих місць становить 35.

На даний момент програма 1С: УВП повноцінно працює і здійснюється її постпроектний супровід.

ПКФ «Стріла» готові рекомендувати впроваджувальний центр "Інгресс Сервіс" компанії "Інгресс Софт", як надійних партнерів, які мають серйозних і кваліфікованих фахівців, здатних виконати налагодження програмних продуктів "1С" під будь-які завдання замовника

Відгук


Продукт: 

Повернутися до списку